drum with heaters 495 auto 5 80

250VT

 +38(066)840-53-74     +38(098)208-47-79

 

nagrev bochek lite

ПОЯСНІ СИЛІКОНОВІ НАГРІВАЧІ  ДЛЯ РОЗІГРІВУ І ПІДТРИМКИ ЗАДАНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ СИРОВИНИ

Нагрівальний елемент - високотемпературний сплав нікелю

Hongtai Electric Heater Silicone Rubber Heater for 2

 

Захисна оболочка з ламінованого силіконового каучуку, посиленого тканиною зі скловолокна

Hongtai Electric Heater Silicone Rubber Heater for 1

Терморегулятор з можливістю плавного регулювання температури від 10 до 150 ° С

Hongtai Electric Heater Silicone Rubber Heater for 3

Рівномірний розподіл тепла по всій поверхні (до + 180 ° C)

Hongtai heating element silicone rubber heater blanket 1

Про довгохвильове променисте опалення                                                                       


"Опалення та водопостачання заміського будинку" Смирнова Л.М. -М.: РИПОЛ классик, 2008 - 384с.

Променеве опалення.

     Цей вид опалення у нас з'явився не так давно, хоча в Європі випромінюючі обігрівачі виготовляють вже більше 20 років. В даний час ситуація потроху змінюється - наші покупці поступово починають
придбавати новинки опалювального обладнання.
Електричні випромінюючі панелі не мають собі рівних ні по теплотехнічних, ні з економічних, ні за екологічними параметрами. У чому ж полягає перевага променевого опалення?
Випромінюючі обігрівачі, або ІЧ-панелі, працюють на принципі теплового випромінювання. Вони випускають довгохвильові теплові промені, аналогічні сонячним. Дані промені обігрівають тільки поверхні, знаходяться в полі їх дії. Нагріті тепловими променями поверхні віддають так зване вторинне тепло навколишньому повітрю. При променистому опаленні не витрачається зайва енергія на обігрів повітря.
     Температура в приміщенні, опалювальному довгохвильовими променями, може бути відносно низькою, але люди на собі цього не відчують. Відчуття комфорту створюється не стільки температурою навколишнього повітря, скільки тими променями, які потрапляють на відкриті ділянки людського тіла і гріють, як сонце.
ІЧ-панелі, на відміну від конвекторів, не використовують повітряне середовище для поширення тепла, вони рівномірно випромінюють тепло: температура в підлоги і під стелею приблизно рівна (рис. 61), а температура поверхні підлоги і предметів практично така ж, як температура повітря в приміщенні.
     Оскільки при такому способі опалення не виникає конвекційних потоків, то знижується циркуляція пилу і мікрочастинок в повітрі приміщення. Крім цього, випромінюючі панелі не змінюють вологості повітря і не спалюють кисень. У зв'язку з цим їх зазвичай встановлюють в медичних і дитячих установах.
     ІЧ-панелі набагато швидше прогрівають приміщення, ніж конвектори. Це обумовлено тим, що поверхня тепловіддачі від нагрітих підлог  і предметів в 5-10 разів більше, ніж у традиційних опалювальних приладів.
При тимчасовому відключенні панелей температура в приміщенні довгий час знаходиться на одному рівні, а охолоджене повітря дуже швидко прогрівається.


До переваг системи променевого опалення відносяться:

Рис. 61. Схема дії ІЧ-панелі: 1 - ІЧ-панель під стелею; 2 - стеля; 3 - підлога


мобільність системи;
• вологостійкість і пожежобезпечність опалювальних приладів;
• безшумність роботи;
• легкість обслуговування;
• простота і дешевизна монтажних робіт;
• довговічність системи.
ІЧ-обігрівачі.


     ІЧ-обігрівач - це основний елемент променистої системи опалення. Він являє собою апарат прямокутної форми із захисним шаром з жаростійкої фарби. На поверхні обігрівача, зверненої до підлоги, є відображаюча пластина з високоміцного анодованого алюмінію. В неї вбудований нагрівальний елемент, спіраль або ТЕН.
     При виборі інфрачервоного обігрівача слід звертати увагу на те, який нагрівальний елемент в ньому встановлений. Перевагу слід віддавати панелям з ТЕНами, бо відкрита спіраль досить швидко виходить з ладу.
     На протилежній стороні панелі влаштована система кріплення. Між корпусом і
відображаючою панеллю виконана жаростійка ізоляція з мінерального волокна. Практично 90% електроенергії, що виходить від нагрівального елементу, перетвориться в тепловий потік, відбивається від алюмінієвої панелі і випромінюється в сторону поверхонь, що обігріваються. Решта 10% енергії витрачаються на нагрівання повітря, що контактує з відображаючою пластиною.
       ІЧ-обігрівачі поділяються на два підкласи:
       • довгохвильові;
       • інфрачервоні.
     У інфрачервоних обігрівачів нагрівальний елемент розігрівається до 700-800 ° С. У зв'язку з цим їх називають високотемпературними. У довгохвильових обігрівачах елемент розжарюється до 200-250 ° С, їх друга назва - «низькотемпературні».
Нагрівальний елемент довгохвильових обігрівачів вбудований в металевий короб. Випромінююча поверхня має спеціальний захисний металевий шар, максимально поглинаючий тепло. Цей шар влаштований таким чином, щоб обігрівач також максимально віддавав тепло. Зазвичай, щоб збільшити площу випромінюючої поверхні, її виготовляють рельєфною.
     У високотемпературних обігрівачів нагрівальний елемент у відкритому вигляді вмонтований в
відображаючу пластину. У деяких моделях випромінююча поверхня покрита спеціальною керамікою, що дає можливість зменшити температуру нагрівання алюмінієвої пластини і підвищити коефіцієнт випромінювання теплової енергії.
     Оскільки низькотемпературні випромінюючі панелі пожежобезпечні, слід віддавати перевагу саме їм при виборі обігрівачів для заміського будинку. Високотемпературні інфрачервоні панелі в закритих житлових приміщеннях застосовувати небезпечно!
Останньою новинкою в сімействі низькотемпературних обігрівачів є тепловипромінюючі дзеркала, у яких
відображаючий шар одночасно служить нагрівальним елементом. Температура поверхні дзеркала становить не більше 75 ° С. Такого роду дзеркала не запотівають в приміщеннях з підвищеною вологістю, мають підвищений рівень пожежної безпеки та екологічності.

 

"Ваш заміський будинок" П. Галкін, О. Галкіна - М.: Ескімо, 2012. - 224с.

Інфрачервоні обігрівачі


     На відміну від інших опалювальних пристроїв прогрівають не повітря в приміщенні, а самі предмети, які в ньому знаходяться. Ті, у свою чергу, поглинаючи тепло, віддають його в атмосферу. Таким чином, відбувається найбільш ефективне прогрівання приміщення при мінімальних ресурсовитратих. Загальні витрати на опалення знижуються в 5-10 разів.

     Говорячи про переваги інфрачервоних обогрівачів, варто відзначити, що тільки вони дозволяють здійснювати обігрів кімнати зонально або локально. Використовуючи інфрачервоний обігрівач, можна сміливо снизить загальну температуру повітря в кімнаті на кілька градусів, зовсім не помічаючи цього. Відбудеться поглинання тепла від обогрівача, а температура повітря залишиться такою же. При цьому зниження температури обігріву всього лише на 1 ° C веде до економії енергії на 5%.

     При використанні для обігріву конвекторів, повітря лягає шарами, від самого теплого вверху до найхолоднішого внизу. Інфрачервоний обігрівач дозволяє уникнути цього, вирівнюючи температуру прогрівання від підлоги до стелі, що сприяє скороченню енерговитрат від 10-40%. Для будинку можна вибрати переносний обігрівач у вигляді лампи на стійці, тоді не доведеться прокладати дроти і можна буде легко обігрівати необхідну зону в кімнаті.

     Крім того, інфрачервоний обігрівач єдиний пристрій, що допускується застосовувати на відкритому повітрі. Можна, сміливо влаштовувати пікнік у жовтні в альтанці на дачі, не боячись при цьому замерзнути. Такий обігрівач зігріє вас і тут.

     Залежно від характеру світіння інфрачервоні обігрівачі діляться умовно на світлові, поверхня яких здатна нагріватися до температури вище 600 ° C, і довгохвильові, які нагріваються менше 600 ° C. Дизайн світлового інфрачервоного обігрівача може бути виконаний у вигляді люстри на стійці або панелі. При здатності нагріватись до температури більше 600 ° C світлові прилади частіше всього застосовуються для обігрівання приміщень, де потрібно багато тепла. Довгохвильові зазвичай використовуються для обігріву невеоиких площ або теплиць.

     Вартість панельного інфрачервоного обігрівача потужністю 600 Вт, який здатний опалити кімнату площею 12 м 2, становить 1699грн. Для площі 25 м2 оберіть обогрівач потужністю 1350 Вт, він буде коштувати 2299грн. Гарантійний термін служби даного приладу складає 25 років.

     В якості джерела живлення використовуються різні енергоносії: електрика, рідке паливо або газ. Для дому, як правило, підходять електричні інфрачервоні обігрівачі. Даний прилад абсолютно безпечний для здоров'я, оскільки це єдиний натуральний природний вид обігріву. Пращури такого обігрівача - Сонце. Такі обогрівачі ідеально підходять для локального обігріву на відкритих майданчиках.

 

1

 

2

3

4

 

5

 

6

7

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

11

12

13

14

15

16

17

18

19

22

20

21

 

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates