drum with heaters 495 auto 5 80

250VT

 +38(066)840-53-74     +38(098)208-47-79

 

nagrev bochek lite

Питання-відповіді по променистому довгохвильовому опаленні

Що собою представляє довгохвильова промениста система опалення?

Обігрівач представляє собою панель прямокутної форми, за формою і габаритами нагадує люмінесцентну лампу денного світла. Корпус довгохвильового обігрівача металевий, пофарбований білою порошковою фарбою. На поверхні обігрівача, зверненої при підвісі до підлоги, знаходиться срібляста алюмінієва пластина. Кріпиться така конструкція на стелю, в районі вікна.

Скільки важить стельовий обігрівач?

Моделі обігрівачів для побутових приміщень важать 3.5 кг (модель 0.6 кВт) та 4.5 кг (моделі 1 і 1.3 кВт).

Які габаритні розміри довгохвильового  обігрівача?

Моделі довгохвильових обігрівачів для побутових приміщень мають довжину 1 м (модель 0.6 кВт) і 1.5 м (моделі 1 і 1.3 кВт). Ширина всіх побутових моделей обігрівачів Білюкс 16 см і товщина 4 см.

Довгохвильові обігрівачі підійдуть для опалення дачі / будинку / лазні / теплиці / цеху / стадіону / складу / ...?

Довгохвильові обігрівачі можна застосовувати для будь-яких типів приміщень, крім пожежо- та вибухонебезпечних (категорії А і Б), хоча нам відомі випадки установки і в такі приміщення.

Чи можна використовувати довгохвильові обігрівачі в якості основної та єдиної системи опалення?

Довгохвильові обігрівачі використовуються однаково ефективно як в якості основного, так і в якості додаткового опалення. Різниця при цьому лише в встановлюваної потужності. Крім цього, довгохвильові обігрівачі широко використовується для створення зон локального опалення.

Що входить в комплект довгохвильового обігрівача?

У комплект входить сам обігрівач, кронштейни для монтажу на стелю, комплект дюбелів, шурупів і саморізів для кріплення до стелі обігрівача.

Що ще необхідно для роботи обігрівача?

Для реалізації на вашому об'єкті системи опалення на основі довгохвильових обігрівачів Вам необхідно додатково придбати електричні дроти (перерізом під конкретне навантаження), терморегулятори, автомати, можливо, знадобляться магнітні пускачі, або інші автоматичні пристрої. Мінімальною (побутовий) є конфігурація довгохвильовий обігрівач і провід з вилкою на кінці.

Як працює довгохвильвий стельовий обігрівач?

Принцип дії довгохвильового обігрівача аналогічний дії сонячних променів і полягає в нагріві конструкції приміщення, а не повітря всередині його. Таким чином, довгохвильові обігрівачі є системами прямого електричного опалення - самого екологічного, комфортного і економічно вигідного на сьогоднішній день. Довгохвильовий променистий принцип опалення дозволяє добитися встановлення такого розподілу температури по висоті приміщення, при якому максимальна температура в районі підлоги і скупчення теплого повітря у стелі зведено до мінімуму. Підводячи підсумок, можна сказати, що при роботі довгохвильових обігрівачів люди отримують додатковий ефект теплої підлоги і прогріту конструкцію будинку, яка, акумулюючи тепло, сама починає випромінювати його.

Що є нагрівальним елементом в довгохвильовому обігрівачі? Там спіраль якась?

Нагрівальним елементом в стельовому обігрівачі є низькотемпературний ТЕН спеціальної конструкції, який вмонтований в алюмінієву пластину, яка, в свою чергу, є випромінювачем.

До якої температури нагрівається пластина довгохвильового стельового обігрівача?

Пластина інфрачервоного обігрівача нагрівається до температури 250 °С. При цьому поверхня, обігрівача, звернена до стелі нагрівається до температури всього 50-60 градуси С.

Чому температура біля підлоги вище? Адже тепле повітря піднімається вгору!

Тепле повітря дійсно піднімається вгору, але справа в тому, що при обігріві приміщень довгохвильовими системами опалення в першу чергу нагріваються тверді тіла, а тільки потім повітря. Можна сказати, що властивість теплого повітря підніматися вгору, жодним чином не перешкоджає підлозі бути на 1-2 °С тепліше повітря.

У мене дерев'яна / підвісна / пластикова стеля. Він не загориться?

Корпус обігрівача теплоізольований, і нагрівається несуттєво, що дозволяє використовувати інфрачервону систему опалення в приміщеннях з будь-якими стелями, не побоюючись пожеж.

Інфрачервоне і довгохвильове опалювання - це одне й теж?

Термін «інфрачервоний» є більш загальним і позначає тип опалення в широкому сенсі слова; термін «довгохвильовий» конкретизує тип інфрачервоного опалення і вказує на те, що даний інфрачервоний обігрівач працює в діапазоні довгих хвиль інфрачервоного спектра.

А що у довгохвильового обігрівача всередині?

Усередині корпусу обігрівача знаходиться тепловипромінююча пластина з теном, екран, що відображає довгохвильові промені, і шар утеплювача, перешкоджає нагріванню корпусу.

А скільки мені треба на кімнату обігрівачів?

Необхідна потужність довгохвильового опалення розраховується виходячи з конструкції кожної конкретної будови. У середньому для України для компенсації тепловтрат житлового приміщення в зимовий період необхідно затратити 100 Вт тепла, щоб обігріти площу в 1 м.кв. Виходячи з цього на кімнату 10-12 м.кв. необхідний обігрівач потужністю 1 кВт в якості основного зимового опалення або обігрівач 0.6 кВт - в якості додаткового опалення або на весняно-осінній період.

Але ж 100 Вт на 1 м.кв.? Це формула, яка застосовується і для конвективного опалення. У чому тоді економічність індовгохвильових обігрівачів Білюкс?

Ця формула дійсно універсальна, але справа в тому, що довгохвильовий обігрівач працює за часом набагато менше, ніж тепловентилятор або конвектор рівної потужності.

А скільки мені треба на будинок обігрівачів?

Для додаткового або сезонного опалення можна сміливо керуватися приведеною вище формулою. Якщо Ви прораховуєте опалення на зиму, доцільно провести теплотехнічний розрахунок.

А скільки мені треба на цех 1000 м?

Для опалення виробничих (промислових) приміщень великої площі зі значним ступенем скління, наявністю в'їзних воріт, ліхтарного скління і іншими специфічними характеристиками необхідно обов'язково проводити детальний теплотехнічний розрахунок. Наша компанія робить теплотехнічні розрахунки будь-яких приміщень безкоштовно. Для проведення розрахунку нам необхідно отримати від Вас заповнену анкету для Вашого приміщення і його схематичні плани. За анкетою для теплотехнічного розрахунку Ви можете звернутися до менеджерів.

Увага! Поставтеся, будь ласка, уважно до заповнення анкети. Від подробиць наданої вихідної інформації залежатиме точність розрахунку!

Чому розрахунок ведеться не за обсягом приміщення, а за площею?

Даний підхід пояснюється тим, що при променистому довгохвильовому опаленні повітря не служить теплоносієм, тому для того, щоб прогріти приміщення, немає необхідності в прогріванні всього повітря, що знаходиться всередині. Наші стельові обігрівачі гріють не повітря, а поверхню предметів, на які падають теплові промені. У першу чергу це підлогу і стіни приміщення. Цей принцип називається прямим електричним опаленням.

На що впливає висота опалювального приміщення?

Висота опалювального приміщення впливає головним чином на підбір моделей. Так, наприклад, в побутових приміщеннях не рекомендується застосовувати обігрівачі Б600 при висоті стелі більше 3.5 м. Т.к. промені, що випускаються малопотужним обігрівачем, розсіюються, не досягнувши поверхні підлоги. І навпаки, повісивши обігрівач П2000 на висоту менш 2.7 м, Ви будете відчувати дискомфорт, перебуваючи під ним, через надмірність теплового впливу.

Значить, обігрівач потужністю 1 кВт буде «накручувати» 1 кВт / год?

При правильно спроектованій і змонтованій системі опалення, звичайно ж, з використанням терморегуляторів, електричні обігрівачі не будуть працювати постійно. Навпаки, більшу частину часу, вони будуть проводити у вимкненому стані, включаючись зрідка для підтримки температури.

Так скільки обігрівач буде споживати електрики?

У період опалювального сезону обігрівачі повинні працювати в середньому 20-30 хв на годину. Тобто споживання електроенергії системою опалення буде становити від 1/3 до 1/2 встановленої потужності обігрівачів. Більш точні цифри може дати тільки теплотехнічний розрахунок, точність якого, до речі, буде залежати від точності представленої Вами інформації про конструкції об'єкта.

У мене до будинку підведено 3 кВт. Що мені робити?

У міжсезоння такими потужностями можна опалювати приміщення близько 60 м.кв., але необхідно пам'ятати, що обігрівачі не єдині споживачі електроенергії. У будинку є ще освітлювальні прилади, праски, чайники і холодильники. Тому в приміщеннях з сильно обмеженими електричними потужностями основне електричне опалення часом організувати неможливо, тільки локальне опалення.

У мене на дачі «скаче» напруга. Це якось впливає на електричні обігрівачі?

Допустиме відхилення напруги в електромережі для обігрівачів становить 10%. При більш значних відхиленнях в більшу сторону, ТЕН обігрівача може вийти з ладу. Якщо ж напруга занадто низьке пластина обігрівача не нагрівається до потрібної температури, що призводить до збільшення часу прогріву приміщення. Тому рекомендуємо встонавлювати додатково релє напруги.

Навіщо потрібен терморегулятор?

Терморегулятор необхідний для автоматичної роботи обігрівачів.

Скільки мені потрібно терморегуляторів?

Терморегулятор необхідний один на кожне опалювальне приміщення.

А можна поставити один регулятор на 2 кімнати?

Теоретично, установка одного терморегулятора на кілька приміщень можлива, але на практиці такий підхід застосовується рідко, тому що термодатчик знаходиться всередині корпусу терморегулятора, і, у зв'язку з цим, регулятор відстежує температуру саме в тій кімнаті, в якій він встановлений. Варто відзначити, що на ринку присутні також терморегулятори з одним або декількома зовнішніми датчиками, але в силу більшої складності і вартості, область їх застосування обмежена.

Чому обігрівач не комплектується терморегулятором, якщо регулятори так необхідні?

Терморегулятор і нагрівач - це різні і не залежні один від одного пристрою. З тієї ж причини електричні лампочки не комплектуються вимикачами - адже лампочок в кімнаті може бути декілька, а вимикач необхідний всього один.

Як регулятор змінює струм в ланцюзі?

Терморегулятори, рекомендовані нами до використання, не створюють навантаження в мережі і є простими автоматичними вимикачами. Вони виконують повне включення / вимикання обігрівачів.

Скільки обігрівачів можна підключити на 1 терморегулятор?

Терморегулятори, рекомендовані нами до застосування з обігрівачами комутують струм до 16А, тобто на один терморегулятор можна підключити сумарне навантаження до 3 кВт.

А як управляти потужностями більше 3 кВт?

Для управління великими потужностями на додаток до терморегуляторів слід застосовувати додаткові магнітні пускачі або інші автоматичні пристрої.

Чи можна залишати обігрівачі без нагляду?

Обігрівачі, що працюють з терморегулятором можна залишати без нагляду на необмежені інтервали часу.

Чи можна використовувати обігрівачі без терморегулювальних пристроїв?

Довгохвильові обігрівачі можна використовувати як з автоматичними пристроями, так і без них, але в цьому випадку залишати обігрівачі на довгий час без нагляду не рекомендується щоб уникнути перегріву приміщення.

Якої довжини дріт у обігрівача?

Обігрівачі не комплектуються проводами. Кабельна продукція отримується окремо.

Провід якого перерізу потрібен для підключення обігрівачів?

Обігрівачі включаються в мережу мідним проводом перерізом 1.5 - 2.5 мм ?. Переріз загального магістрального проводу вибирається відповідно загального навантаження.

А я можу сам / сама монтувати довгохвильові обігрівачі?

Монтаж стельових обігрівачів гранично простий і не вимагає яких-небудь специфічних знань і навичок. Але краще щоб монтаж зробив спеціаліст. 

Де правильно розташувати стельові обігрівачі?

Правильним є розташування нагрівачів на стелі в районі вікон і зовнішніх стін приміщення. Це пов'язано з необхідністю блокування зон максимальних тепловтрат, якими якраз і є вікна і зовнішні стіни. Монтаж систем довгохвильового опалення в центрі приміщення або в інших місцях є неправильним і допускається тільки при створенні зон локального обігріву (наприклад, сезонне опалення кімнат, обігріву робочих місць в цехах або складських приміщеннях).

Чому не можна вішати інфрачервоні обігрівачі на стіну?

При монтажі обігрівача на стіну, інфрачервоні промені, що випускаються пластиною, будуть проектуватися на протилежну стіну, що неефективно, тому підлога в приміщенні буде залишатися холодною.

Чому не можна вішати обігрівачі під кутом?

При монтажі обігрівача на стіну зменшується його ефективність. Для наочності можна навести аналогію з сонцем, яке, як відомо, гріє сильніше всього опівдні, перебуваючи в зеніті, чітко над головою. Кількість інфрачервоних променів, що досягають Землі, в цей момент максимально.

Якщо обігрівач висить над столом, під столом буде холодно?

Тверді предмети, що зустрічаються на шляху інфрачервоних променів, аналогічно випадку зі світлом, створюють тінь. Тому бажано, щоб промені доходили до підлоги без перешкод.

Чим обумовлено обмеження за мінімальними висотами підвісу обігрівачів? Чи можна вішати на стелю висотою 2.2 м?

При підвісі інфрачервоного обігрівача на низькі висоти промені недостатньо розсіюються, і створюється певний дискомфорт при знаходженні людини під обігрівачем. Тому на висоти менше 2.5 не рекомендується вішати обігрівачі потужніше 0.6 кВт.

Як обігрівач впливає на здоров'я?

Шкідливого впливу обігрівачів на здоров'я людей виявлено не було. Навпаки, у більшості людей проходять болі в суглобах, тому обігрівач прогріває і тіло людини.

А ця «лампа» освітлює кімнату?

При роботі обігрівачі не світяться.

Довгохвильові обігрівачі - це щось на зразок мікрохвильовки?

Довгохвильові обігрівачі не мають з НВЧ-печами нічого спільного. Довгохвильові обігрівачі випускають тільки один тип променів - довгохвильові інфрачервоні - теплові промені, аналогічні сонячному теплу, тіла людини, теплу каміна або російської печі.

Довгохвильові обігрівачі - це щось на зразок «доброго тепла»?

Обігрівачі «добре тепло» є скоріше грілками, ніж опалювальними приладами. Довгохвильові обігрівачі відрізняється від них принципово як за принципом дії, ефективності і по конструкції.

Під довгохвильовим обігрівачем можна засмагати?

На ступінь пігментації шкіри людини впливає ультрафіолетове випромінювання, яке відсутнє в спектрі випромінювання інфрачервоних обігрівачів.

Довгохвильовий обігрівач сушить повітря?

Довгохвильовий обігрівач не є конвективним і не впливає на переміщення повітря в приміщенні. Тому повітря у Вашій кімнаті буде більш вологим і прохолодним, ніж при використанні конвекторів.

Довгохвильовий обігрівач спалює кисень у приміщенні?

Температура робочої поверхні пластини обігрівача невисока - всього 250С, що недостатньо для спалювання кисню в приміщенні.

Ви даєте гарантію на обігрівачі?

Гарантія на всі моделі 3 роки.

Який термін служби нагрівачів?

Згідно ресурсним випробуванням, термін служби довгохвильвих обігрівачів становить 25 років.

Оформіть замовлення

icon phone 03
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates