drum with heaters 495 auto 5 80

250VT

 +38(066)840-53-74     +38(098)208-47-79

 

nagrev bochek lite

 З давніх-давен, коли ще перші люди жили не в будинках, головним джерелом їх обігріву було полум’я.  При тому, коли ви на відкритому повітрі стоїте за 2-3 м від полум’я вас зігріває не повітря, а ті самі теплові короткохвильові інфрачервоні промені, які відходять від нього та мають велику інтенсивність. Тому довго біля гарно палаючого багаття не всидиш. Даним аналогом обігріву є УФО, яке за своєю інтенсивністю в основному використовується на відкритих площадках.

Як тільки люди стали житі в домівках і їх побут став більш цивілізований, у них з’явилися каміни і всім відома слов’янська піч, якими опалювали «избы». Чому в «избе» було тепло завжди, навіть в самі тріскучі морози? Секрет простий : низька теплоємкість матеріалу з якого були зроблені «избы», грубки в печі розгрівались до 100 – 200 0С і випромінювало довгохвильове інфрачервоне проміння (прогрівало рівномірно стіни і стелю на 4-6 см в глибину, цим самим не пускало мороз з зовні). А якщо стик теплого і холодного був в середині стіни (повітря в приміщенні  контактувало з теплою стінкою, не утворювалося конденсації), то не було і сирості, а як результат і тих хвороб, які вона викликає.

Сучасним аналогом слов’янської печі є стельові теплові довгохвильові обігрівачі ТМ «Білюкс» тільки замість вогню, тепловим елементом є електрика.

Якщо говорити про опалення в цілому, то можна сказати, що воно ділиться на 2 типи. Традиційне опалення (конвекційне) нагріває повітря, а воно нагріває предмети і інноваційне (променеве), що нагріває предмети, а вони нагрівають повітря. Довгохвильове теплове опалення Білюкс конкурує з традиційним опаленням в приміщеннях з висотою стелі 2,2 - 2,5 м, а починаючи з висотою 2,7-3 м і вище опалення Білюкс є поза конкуренцією. Чим вище стеля, тим більшу кубатуру повітря нам потрібно прогріти, а як ми знаємо з фізики тепле повітря піднімається вгору і ми гріємо стелю. При конвекційному опаленні, щоб на підлозі було 20 0С в приміщенні з висотою стелі під 3 м, потрібно щоб температура під стелею становила 35 0С. Тому ваші фінанси вилітають в трубу.

Тому у кого в приміщенні висота стелі більше 2,7 м

Вони монтуються на стелю і не займають корисної площі, створюють комфортну та екологічну атмосферу в приміщенні по доступній ціні.

Опалення ТМ «Білюкс» може вирішувати дуже багато складних завдань таких як: основне та допоміжне опалення, проводити локальний та зональний обігрів, опалення по потребі, ліквідувати вологість та навіть покращити здоров’я.

Як ОСНОВНЕ опалення використовується в будівлях з висотою стелі вище 2,5 м: приватні будинки, дачі, обігрів підсобного господарства. Великим попитом користується промислова серія, яка встановлюється в промислові будівлі: склади., цехи, ангари, з висотою стелі 3,5-15м.

Особливо опалення Білюкс полюбляють підприємці сфери торгівлі, тому що воно не потребує дозволів, монтується за декілька годин, не визиває нарікань з боку працівників пожежної безпеки. При переїзді з орендованого приміщення легко демонтуються і забирається з собою.

Опалення по потребі найчастіше використовують в сільських клубах, актових та банкетних залах, в тих місцях, де опалення необхідне декілька разів в місяць і температурний режим виходить в норму всього за 2-3 години.

Як ДОПОМІЖНЕ гарно комбінується з газовим, коли газ ставиться на мінімум і підтримується 10-15 0С, а в кімнатах активного мешкання за допомого їх підтримується потрібні 20 0С, що дозволяє зекономити від 20 до 50 %.

днією із популярних комбінацій є додаткове опалення спальні в будинках, які опалюються котлами на дровах. Обігрівачі Білюкс, в даному випадку, працюють тільки  з 2 -8 години ранку, коли дрова перегоріли і температура в кімнаті починає падати. Таке додаткове опалення коштує в місяць 20-40 грн. А скільки коштує здоров’я. Теж саме стосується дитячих кімнат в будинках та дитячих садочках, де температура 20 0С потрібна не на стелі, а на полу, де дитина сидить і грається.

Як ЗОНАЛЬНИЙ обігрів використовується на підприємствах  та виробництвах. Наприклад, в великому цеху потрібно обігріти пару станків, в будинку де є великі кімнати, зали, де стоять телевізори обігріти місця де сидять люди.

Як ЛОКАЛЬНИЙ обігрів найчастіше ставиться над людьми або механізмами, які потрібно обігрівати. Це наприклад, місця над  касами та прилавками в великих магазинах, пункти видачі та обслуговування в майстернях. Обігрів механізмів або частин, які мають воду або інші речовини, що перестають працювати при низьких температурах.

І ще багато різних варіантів напрацювали спеціалісти компанії "Енергозберігаючі системи опалення" за 4 роки встановлення опалення Білюкс, які ми готові запропонувати Вам для вирішення ваших задач по опаленню.

Автономне інфрачервоне електроопалення під ключ. Установка та монтаж систем інфрачервоного опалення в м. Полтава і по Україні.

 

ПЕРЕСТАНЬТЕ ГРІТИ СТЕЛЮ, ТА ВИКИДАТИ ГРОШІ НА ВІТЕР - КРАЩЕ ВСТАНОВІТЬ БІЛЮКС.

IMG 2282 1024x768

Оформіть замовлення

icon phone 03
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates